Firma yönetim anlayışımızda ana ilkelerimiz; her zaman ve her şart altında ülkemize, çalışanlarımıza, birlikte iş yaptığımız herkese karşı sorumluluklarımızın bilincinde olmak, müşterilerimizle karşılıklı güven ortamını yaratabilmek, ürün çeşitlerinde yenilik, kalitede süreklilik ve uygun fiyat ile her zaman rekabetin bir adım önünde yer almaktır.

 ISO 9001:2000 standardına göre kurmuş olduğumuz Kalite Yönetim Sistemini yürütmekte, üretimde kullanılan tüm malzemelerde ve üretim yöntemlerinde ürün kalitesini ve ürün güvenilirliğini ön planda tutarak yurtiçinde ve dışında saygın imajımızı sürdürmekteyiz

1999 yılından beri üretimi yapmakta olduğumuz tüm ürünler için TS 12095 standardına uygunluk sağlarken 2004 yılından itibaren ürünlerimizi Uluslararası düzeyde kabul görmüş ürün kalite standardı ECE R 67-01’e göre üretmeye başladık. Firmamızın imalatını yaptığı tüm ürünler Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı 2 yıl garantilidir.

Ana Firma olarak sahip olduğumuz “Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi” ve “Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” ile yetkili servis ve bayiliklerimiz için gerekli yasal şartları sağlamaktayız.

Bize inanan, bu yolda bizimle birlikte yürüyen çalışanlarımıza, müşterilerimize, yetkili bayilerimizle ve sahip olduğumuz yönetim anlayışımız ile “Atiker” markasını daha da güçlenerek geleceğe taşıyacak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
        Mehmet Ali ATİKER
              GENEL MÜDÜR
                 Ömer ATİKER